8.2 C
تهران
9 اسفند 1399
تولید تیتر برتر صنعت نمایشگاه ها

با شیوه‌های غرفه‌سازی در نخستین نمایشگاه مجازی آشنا شوید

اتاق بازرگانی همدان هم به جمع حامیان نخستین نمایشگاه مجازی ایران پیوست

شرکت کنندگان در نخستین نمایشگاه مجازی می‌توانند از قالب‌های آماده غرفه‌ها استفاده کنند که بر این اساس، بیش از 100 قالب آماده برای غرفه‌های نمایشگاه مجازی در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی ایران، شرکت کنندگان در نخستین نمایشگاه مجازی می‌توانند از قالب‌های آماده برای طراحی غرفه‌ خود استفاده کنند که بر این اساس، بیش از 100 قالب آماده برای غرفه‌های نمایشگاه مجازی در نظر گرفته شده است.

این غرفه ها بر اساس نوع، اندازه و موقعیت طراحی شده و قابل انتخاب از سوی متقاضیان است و غرفه‌داران امکان چیدمان و تغییر محتوای گرافیکی و بارگذاری تصاویر در غرفه‌های مجازی خود را نیز دارند.

همچنین، مدل گرافیکی غرفه و امکانات فنی در قیمت غرفه‌ها تاثیرگذار خواهد بود. در مجموع غرفه‌ها در سه سطح اقتصادی، استاندارد و ویژه طراحی شده است.

فناوری نوین «واقعیت افزوده» که به معنی طراحی مدل سه بعدی بر اساس مدل واقعی است نیز، یکی دیگر از ویژگی های ارائه محصولات غرفه داران در نمایشگاه مجازی ایران است.

از سوی دیگر تصاویر 360 درجه از محصول این امکان را برای بازدیدکننده فراهم می آورد تا از تمامی زوایا بتواند آن محصول را مشاهده کند.

گفتنی است نخستین نمایشگاه مجازی ایران از تاریخ 5 اسفندماه سال جاری تا 20 اسفند با حمایت اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران، سازمان توسعه تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت و مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی برگزار می شود.

علاقمندان برای حضور در نمایشگاه می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت کاتالوگ دیجیتال از طریق مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرسwww.iranvirtualexpo.com  اقدام نموده و یا با شماره تلفن 02188175232 تماس حاصل فرمایند.

نوشته های مرتبط

بورس ۱۱ هزار واحد افت کرد/ شاخص به یک میلیون و ۱۹۳ هزار واحد رسید

niloofar jamali

قیمت سکه طرح جدید ۹ اسفند ۱۳۹۹ به ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید

niloofar jamali

ارزش ۳۰ میلیارد دلاری تجارت ۱۰ ماهه ایران با ۱۵ کشور همسایه

niloofar jamali

ارسال دیدگاه