10.3 C
تهران
1 بهمن 1399
تولید صادرات صنعت کشاورزی معدن نبض بازار ویژه

با توسعه خدمات پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار ادامه دارد/ امکان عضویت هم‌زمان با ثبت شرکت در اتاق بازرگانی تهران فراهم شد

اتاق بازرگانی تهران اعلام کرده است که به شرکت‌هایی که همزمان با ثبت در پنجره واحد شروع کسب‌وکار، به عضویت اتاق دربیایند، کارت عضویت دو ساله، تخفیف در هزینه دوره‌های آموزشی، ارائه سریع بازرگان کارت و مزایای ویژه متخلفی اعطا می‌کند.

به گزارش اکسپورتنا، در ادامه توسعه خدمات پنجره واحد شروع کسب و کار، امکان عضویت هم‌زمان با ثبت شرکت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران نیز فراهم شد. بدین ترتیب فعالان اقتصادی می‌توانند در همان زمانی که برای ثبت شرکت به پنجره واحد شروع کسب‌وکار مراجعه می‌کنند به عضویت اتاق بازرگانی تهران درآیند و از خدمات اتاق و مزایای ویژه‌ای که برای شرکت‌های تازه‌تاسیس در نظر گرفته شده است، بهره‌مند شوند.

سهولت و کاهش مدت زمان فرآیند و تسهیل امور مربوط به ثبت شرکت در پنجره واحد از جمله امتیازات این طرح بوده و در عین حال، مزایای دیگری نیز برای عضویت همزمان با ثبت شرکت در نظر گرفته شده است. چنانکه، فعالان اقتصادی در صورت بهره‌گیری از این طرح، کارت عضویت دو ساله اتاق تهران را دریافت کرده و ثبت اطلاعات و پیگیری تکمیل پرونده متقاضی توسط کارشناسان اتاق بازرگانی تهران انجام خواهد گرفت.

همچنین «ارائه بازرگان کارت در زمان دریافت کارت عضویت بدون وقفه زمانی یا نیاز به ارسال درخواست مجدد»،‌ «ثبت‌نام بیمه تکمیلی همزمان با دریافت کارت عضویت بدون نیاز به ارسال یا پیگیری مجدد»، «ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی اتاق با دریافت تسهیلات و تخفیف»، «امکان ارائه یک‌باره مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت و دریافت کارت عضویت در یک گام» و «تخفیف در هزینه دریافت خدمات از پنجره واحد» از دیگر مزیت‌های این طرح است. هم‌چنین خدمات معمول اتاق بازرگانی تهران مانند مشاوره‌های آنلاین، مرکز داوری، صدور ویزا و … نیز به اعضای اتاق ارائه خواهد شد.

پنجره واحد شروع کسب‌وکار که از جمله توصیه‌های مقام معظم رهبری برای بهبود فضای کسب‌وکار کشور بود، دهم خرداد ماه سال جاری، با حضور نمایندگان سازمان‌های حاکمیتی و دولتی و نمایندگان بخش خصوصی در محل اتاق بازرگانی تهران افتتاح و راه‌اندازی شد. اکنون فعالان اقتصادی که قصد دارند کسب‌وکاری آغاز و شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی خاص تاسیس کنند، به‌جای مراجعه به نهادها و سازمان‌های متفاوت، به این پنجره واحد مراجعه می‌کنند. ارزیابی‌ها نیز حاکی از رضایتمندی بالای فعالان اقتصادی از کارکرد پنجره واحد است. ضمن آنکه از زمان راه‌اندازی این مرکز، خدمات آن رو به گسترش بوده و به تدریج تمامی امور مربوط به ثبت شرکت‌های مختلف و انجام تغییرات در شرکت‌ها به این پنجره منتقل خواهد شد./ اتاق بازرگانی تهران

نوشته های مرتبط

با شیوه‌های غرفه‌سازی در نخستین نمایشگاه مجازی آشنا شوید

سعید

سود اختصاصی “پارس” چشمگیر بود

niloofar jamali

تولید یکساله  کنسانتره در 10 ماه محقق شد

niloofar jamali

ارسال دیدگاه