11.3 C
تهران
29 مهر 1399
بورس تولید تیتر برتر

عرضه اولیه پتروشیمی اروند، در آینده نزدیک/ سهام به زودی کشف قیمت می‌شود

مدیرعامل پتروشیمی اروند با اشاره به  تلاش‌های صورت گرفته،  از قرار گرفتن نماد پتروشیمی اروند به زودی روی تابلوی بورس خواهد و  عرضه اولیه سهام این شرکت خبر داد.

به گزارش اکسپورتنا، حسن نشان‌زاده در این رابطه گفت:پتروشیمی اروند به عنوان بزرگترين توليد كننده pvc ایران، از امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه گام مهمی را برای ورود به بازار سرمايه برداشت.

وی افزود: بازار سرمايه كشور با حضور بالغ بر ۶۰۰ شركت بعنوان يكي از بازارهای شفاف و مورد اقبال اركان نظام بوده كه ورود پتروشیمی اروند به این بازار می‌تواند بر اعتبار بین‌المللی شرکت بیافزاید.

مدیرعامل پتروشیمی اروند تصریح کرد: در حال حاضر اقتصاد كشور از بانک محوری به سمت محوریت بازار سرمايه در حركت است و در اين موج خروشان شركت پتروشیمی اروند بايستی جايگاه خود را بدست آورد.

وی با بیان اینکه با تلاش بی‌وقفه كاركنان و مديران مجموعه و حمايت‌های سهامداران، عمده فرآيند پذيرش با سرعت بالايی در حدود ٤ ماه تكميل شده ، اظهار داشت: این تلاش‌ها به زودی به مقصد نهايی خواهد رسيد و نماد معاملاتی شركت بر روی تابلو بورس خواهد نشست و سهام اروند عرضه اولیه خواهد شد.

نشان‌زاده در پایان با بیان اینکه گام‌های نهايی پذیرش پتروشیمی اروند در حال انجام است، خاطر نشان کرد: پس از جلسات انجام شده با مديران سازمان بورس و جلسه نهايی كه امروز صورت گرفت، بايستی منتظر كشف قيمت سهام برای عرضه اولیه به بورس در زمانی نزديك باشیم.

نوشته های مرتبط

آغاز ساخت پروژه معدن مس زامبیایی شرکت لوبامبه در 2023

niloofar jamali

اختصاصی اکسپورتنا/ راهکارهای 10گانه اتاق بازرگانی ایران برای بازگشت ارز صادراتی/ پیشنهادات روی میز کمیته ماده 2

سعید

یادداشت مدیرعامل بانک توسعه صادرات به مناسبت روز ملی صادرات

سعید

ارسال دیدگاه