25 C
تهران
28 شهریور 1399
بورس مالی ویژه

انتظار برای آغاز نوسانات بازار سرمایه از دو هفته آتی/ کف شاخص، محدوده یک میلیون و 600 هزار واحدی را خواهد ساخت

یک کارشناس ارشد بازار سرمایه، رفتارهای هیجانی سهامداران را عامل وارد آمدن بیشترین آسیب به بورس دانست و گفت: نوسان دو روز مثبت، دو روز منفی در بورس جریان دارد.

همایون دارابی، کارشناس ارشد بازار سرمایه در بررسی وضعیت بازار به خبرنگار اکسپورتنا گفت: طی هفته های اخیر بازار اصلاح زیادی را تجربه و بعد از عبور از مرز 2 میلیون واحدی، شروع به بازگشت کرد؛ این در حالی است که اصلاح تا مرز 1 میلیون و 800 هزار واحدی طبیعی بود؛ اما رسیدن شاخص به زیر 1 میلیون و 600 هزار واحد رگه‌هایی از هیجان را با خود به همراه داشت.

وی ادامه داد: هیجان هنوز ادامه داشته و بیشترین آزار را به بازار سرمایه وارد کرده است، به نحوی که به نظر می‌رسد شاهد بازگشتی نه چندان قوی در بازار باشیم و انتظار می رود شاخص طی 2 هفته آتی شروع به نوسان کرده و کف شاخص قوی در محدوده 1 میلیون و 600 هزار واحدی بسازد.

دارابی بازار امروز(چهارشنبه 26 شهریورماه) را مثبت ارزیابی و اظهار داشت: البته نوسان 2 روز مثبت و 2 روز منفی در بازار جریان دارد، از سوی دیگر گزارش 6 ماهه شرکت ها نیز مهم و بر بازار تاثیر گذار بوده و در انتهای ماه جاری منتشر خواهند شد.

نوشته های مرتبط

حمل مواد اولیه مورد نیاز صنایع در مقابل صادرات سوخت به ونزوئلا/ استفاده از سوخت کم‌سولفور برای تردد در تمام بنادر دنیا

سعید

پیام اسلام‌آباد برای افزایش تجارت با ایران/ پاکستان 18 بازارچه در مرزهای ایران و افغانستان ایجاد می‌کند

سعید

کارنامه شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت/ پالس منفی به سهامداران هیجانی

niloofar jamali

ارسال دیدگاه