31.1 C
تهران
15 خرداد 1399
صادرات ویژه

شیوه‌نامه پرداخت مشوق‌های صادراتی سال 99 تدوین شد/توسعه صادرات راهبرد اصلی اقتصاد ایران

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از تدوین شیوه‌نامه‌های پرداخت مشوق‌های صادراتی سال 99 در سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد.

اکسپورتنا: احسان قمری گفت: پیش‌نویس بسته حمایت از صادرات غیرنفتی سال 1399 توسط سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال شده و امیدواریم از سوی معاون اول رئیس‌جمهور به زودی تصویب و ابلاغ شود.

وی افزود: شیوه‌نامه‌های پرداخت مشوق‌های صادراتی در سازمان توسعه تجارت ایران تدوین شده و پس از اخذ نظر و استفاده از نظرات کارشناسی بخش‌های خصوصی و دولتی توسط سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت ابلاغ و اجرایی خواهد شد.

قمری توسعه صادرات را راهبرد اصلی کشور در شرایط فعلی دانست و گفت: توسعه صادرات و مدیریت واردات از جمله برنامه‌ها و اولویت‌های چهارگانه وزارت صنعت معدن و تجارت است.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی تجمیع کلیه مشوق‌های صادراتی را یکی از نوآوری‌های بسته سال جاری عنوان کرد و همکاری کلیه بخش‌ها را در این خصوص ارزشمند توصیف کرد.

 

نوشته های مرتبط

سمینار آموزشی نحوه ورود و کسب و کار در بازار ترکیه برگزار می‌شود

سعید

خبر خوش برای دریافت‌کنندگان تسهیلات از صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک/مهلت سه ماهه برای بازپرداخت اقساط

سعید

سامانه پردازش یکپارچه درخواست‌های اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی راه اندازی شد/مهمترین مزیت سپیدار ارتباط سامانه‌ای با بانک‌های عامل است

niloofar jamali

ارسال دیدگاه