32.4 C
تهران
14 تیر 1399
بخشنامه تولید معدن ویژه

جزئیات تصمیمات کمیته تخصصی فولاد با حضور 4 معاون وزیر/فرمول جدید قیمتگذاری فولاد چیست؟

بر اساس تصمیم جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت، فرمول قیمت گذاری محصولات فولادی و عرضه محصولات (داخل و صادرات) بر مبنای ارز نیمایی با فرمول جدید ستاد تنظیم بازار برای هر یک از محصولات، محاسبه خواهد بود.

اکسپورتنا: جلسه کمیته تخصصی محصولات فولادی با معاونان اين وزارتخانه برگزار و در آن ابلاغیه نحوه محاسبه قیمت گذاری محصولات فولادی، بازنگری شد.

در این جلسه داریوش اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی، مهدی صادقی نیارکی معاون امور معادن، محمدرضا کلامی سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت و عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان حضور داشتند با بازنگری مجدد در سیاست‌های مربوط به قیمت گذاری محصولات فولادی مقرر شد بر اساس این بازنگری، افزایش در میزان تولید و صادرات و توجه به محصولات پایین دستی اتفاق بیفتد.

بر اساس این گزارش همچنین مقرر شد فرمول قیمت گذاری محصولات فولادی و عرضه محصولات (داخل و صادرات) بر مبنای ارز نیمایی با فرمول جدید ستاد تنظیم بازار برای هر یک از محصولات، محاسبه باشد./وزارت صنعت، معدن و تجارت

نوشته های مرتبط

در انتظار افول صادرات به قطر با نرخ‌های لجام‌گسیخته حمل بار صادراتی/دلیل ماندگاری فعلی کالاهای ایرانی در بازارهای هدف چیست؟

niloofar jamali

نهایی شدن دستورالعمل اجرایی کمیته اقدام صادراتی/مشکلات صادراتی خود را با اتاق های عضو کمیته مطرح کنید

niloofar jamali

مرزهای هوایی امارات از ابتدای ماه ژوئن بازگشایی می شود

niloofar jamali

ارسال دیدگاه