31.1 C
تهران
15 خرداد 1399
بورس تیتر برتر

وبینار «جنگ بقاء کسب و کارها: تحلیل اقتصاد کلان ایران» برگزار می‌شود

وبینار «جنگ بقاء کسب و کارها: تحلیل اقتصاد کلان ایران»، با تدریس دکتر پیمان مولوی، دبیرکل انجمن اقتصاد دانا برگزار هفتم فروردین 99 خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اکسپورتنا، چرخه‌های سرمایه‌گذاری همواره از اهمیت زیادی برای درک فرصتها دارد، چه بسیار سرمایه گذارانی که شتابزده سهام می‌خرند، شتابزده می‌فروشند و تمام گناه را به گردن بازار سرمایه می‌اندازند یا بسیاری که هنوز در بازار ایران با نرخ بهره دستوری و تورم بالا، از هنر خود در عدم وام گرفتن صحبت می‌کنند؛ ولی نمی دانند بازندگان اقتصاد ایران هستند.

چرخه‌های سرمایه‌گذاری در هر بازاری از اوراق قرضه و سهام گرفته تا کمودیتیز و فارکس، یک روند سینوسی دارد؛ این در حالی است که در ایران نیز بازارها دارای سیکل‌های خود هستند، ضمن اینکه خریدهای هیجانی شما و فروش‌های هیجانی شما به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای قدرت کسب ثروت را می‌دهد.

حال سوال اینجا است که آیا همه فعالان اقتصادی و مردم چرخه‌های سرمایه‌گذاری را می‌شناسند؟ اصولا همه سرمایه‌گذاران رابطه بین اقتصاد کلان و سیکل‌های آن را می‌دانند؟ در مجموع سال ۹۹ سیکل های سرمایه گذاری چگونه خواهند بود؟  اینها سوالاتی است که دکتر پیمان مولوی در وبینار «جنگ بقاء کسب و کارها: تحلیل اقتصاد کلان ایران» به مباحثی از این دست می خواهند پرداخت.

زمان برگزاری این وبینار هفتم فروردين ٩٩ از ساعت ۱۹ الی ۲۱ است و هر یک از فعالان اقتصادی می‌توانند از طریق لینک ثبت نام کنند. همچنین جهت دریافت لینک ثبت نام و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09120711433 ‏تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مرتبط

شیلات ایران در راه بازارهای جدید صادراتی/دروازه کره، چین و اوراسیا به روی محصولات شیلاتی ایران باز شد

سعید

ستاد مرکزی مبارزه با کرونا در اتاق ایران تشکیل شد

سعید

جزئیات افزایش قیمت ارز/افزایش نرخ رسمی یورو و پوند

سعید

ارسال دیدگاه