15.9 C
تهران
12 فروردین 1399
تیتر برتر کسب و کار دیجیتال کسب و کار های نوین

برقراری نمایشگاهی دائمی در حوزه ICT/اختصاص سالن مجزا به معاونت علمی ریاست جمهوری

رییس سازمان توسعه تجارت گفت: در توافقی که با معاونت علمی ریاست جمهوری بدست آمده، بناست یک سالن به شکل مجزا به صورت نمایشگاه دایمی در اختیار این معاونت قرار گیرد که مربوط به کلیه اموری است که در حوزه مرتبط با معاونت علمی است.

اکسپورتنا: حمید زادبوم در جلسه هیئت مدیره فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران با قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: در توافقی که با معاونت علمی ریاست جمهوری بدست آمده، بناست یک سالن به شکل مجزا به صورت نمایشگاه دایمی در اختیار این معاونت قرار گیرد که مربوط به کلیه اموری است که در حوزه مرتبط با معاونت علمی است. هر ساله همه اتحادیه ها در این نمایشگاه حضور خوبی دارند و در خردادماه نیز بنا است این نمایشگاه برگزار شود.

رئیس سازمان توسعه تجارت ایران افزود: اعتقاد داریم این نمایشگاه نباید به شکل انحصاری باشد؛ بلکه باید از همه اقشار در آن حضور داشته باشند، ضمن اینکه باید توجه داشت که حتی جوانان و نوجوانانی در این نمایشگاه  حضور پیدا می کنند که باعث شده هر ساله این نمایشگاه رشد داشته باشد.

وی افزود:  از طرفی اگر بتوانیم همه نمایشگاه هایی که در این حوزه برگزار می شود را در یک جا تجمیع کنیم، به نظر می رسد دستاورد بهتری را کسب می کنیم.

نوشته های مرتبط

سمینار آموزشی نحوه ورود و کسب و کار در بازار ترکیه برگزار می‌شود

سعید

رشد 2.3 برابری صادرات ایران به عراق در 11 سال اخیر/وابستگی 29 درصد از بازار عراق به کالاهای ایرانی

سعید

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز/ نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت

سعید

ارسال دیدگاه